Wysoki kontrast
Mapa strony
Czcionka mała
Czcionka normalna
Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej

ZESTAW PRÓB SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS SPORTOWYCH

 

Klasa sportowa (piłka nożna i ręczna)

Próba sprawności fizycznej odbędzie się w dniu 29 czerwca 2020 (poniedziałek) - godz. 9.00-12.00 (zbiórka w LO Wisła, dokładna godzina zostanie podana telefonicznie). Uczniowie zalogowani do klasy sportowej są zobowiązani do wzięcia w niej udziału.

Należy dostarczyć do szkoły do 22 czerwca 2020 r. (do godz. 15.00) wniosek o przyjęcie do szkoły, zgodę rodziców oraz zaświadczenie lekarskie.

Termin dodatkowy: data zostanie podana w późniejszym terminie (zbiórka w LO Wisła)- termin jest dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych od siebie nie mogli przystąpić do próby sprawności fizycznej w terminie podstawowym.

 

Klasa Mistrzostwa sportowego (koszykówka dziewcząt)

Próba sprawności fizycznej odbędzie się w dniu 30 czerwca 2020 (wtorek) godz. 9.00-12.00 (zbiórka w LO Wisła, dokładna godzina zostanie podana telefonicznie). Uczniowie zalogowani do klasy sportowej są zobowiązani do wzięcia w niej udziału.

Należy dostarczyć do szkoły do 22 czerwca 2020 r. (do godz. 15.00) wniosek o przyjęcie do szkoły, zgodę rodziców oraz zaświadczenie lekarskie.

Termin dodatkowy: data zostanie podana w późniejszym terminie (zbiórka w LO Wisła)- termin jest dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych od siebie nie mogli przystąpić do próby sprawności fizycznej w terminie podstawowym.

 

 

Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00