Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Zakończenie roku szkolnego

 

 

 

Nadszedł oczekiwany przez wszystkich czas zakończenia wyjątkowego, bo spędzonego w głównej mierze w domach, roku szkolnego 2020/2021. Z tej okazji nasza społeczność szkolna zgromadziła się w wiślańskim amfiteatrze na uroczystej akademii, przygotowanej przez klasę 2a, pod czujnym okiem wychowawczyni p. Joanny Bogusławskiej.

Wysłuchaliśmy przemówienia pani dyrektor Joanny Sobczyk, które w jej imieniu odczytała pani wicedyrektor Krystyna Cieślar-Jarząbek. Świadectwa z wyróżnieniem odebrali na scenie uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki edukacyjne. Szczególne gratulacje należą się Marcie Wąsowicz z klasy 2ag za średnią ocen 5,9 oraz Aleksandrze Cieślar z klasy 2a za średnią 5,67. Pani wicedyrektor odczytała także długą listę uczniów, których średnia ocen przekroczyła 4,0.

Gromkimi brawami nagrodziliśmy naszych wspaniałych sportowców i trenerów za ich sukcesy w piłce koszykowej, ręcznej i nożnej. Rozdano także nagrody za przeprowadzone konkursy. W konkursie chemicznym, którego pomysłodawcą był uczeń klasy 1ab Dawid Czyż przy wsparciu pani Anny Wąsowicz, najlepsze okazały się klasy 2ag ex aequo z klasą 2a, a tuż za nimi klasa 1ab. Z kolei w konkursie zorganizowanym przez panie Krystynę Cieślar-Jarząbek i Edytę Cieślar w związku z obchodami Dnia Ziemi nagrody otrzymali: Paweł Porębski z 2ag, Oliwia Golik i Patrycja Waszut z 2b w fotograficznym; Katarzyna Juroszek z 1ab w literackim; Anna Brzyska, Kinga Bury i Dawid Czyż z 1ab w konkursie na plakat; Katarzyna Juroszek i Natalia Słupny z 1ab w konkursie na grę edukacyjną. Kolejną okazją do wykazania się swoimi talentami będzie konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie pt. „Wakacyjny pejzaż”, który rozstrzygniemy we wrześniu.

Program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 2a zakończył nasze świętowanie, a jego uwieńczeniem był taneczny akcent grupy uczniów i nauczycieli oraz występ solowy Julii Haratyk z klasy 2a.

Serdecznie dziękujemy Wiślańskiemu Centrum Kultury za udostępnienie amfiteatru. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Galeria

zakonczenie-1.jpg zakonczenie-2.jpg zakonczenie-3.jpg zakonczenie-4.jpg zakonczenie-5.jpg zakonczenie-6.jpg zakonczenie-7.jpg zakonczenie-8.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00