Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

W świątecznej atmosferze

Wyjątkową atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia odczuliśmy w minionym tygodniu poprzez udekorowane sale lekcyjne, wigilijki oraz konkurs kolęd, w którym wzięły udział klasy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po powrocie do szkoły ze zdalnego nauczania, by dać szansę zaprezentowania się także klasom, które aktualnie przebywają na kwarantannie. Już teraz jednak możemy zdradzić, że wszystkie klasy, które zaśpiewały przygotowaną przez siebie kolędę, zasługują na wielkie brawa za zaangażowanie. Z pewnością nagrody pokażą, że Wasz trud się opłacił:)

Serdecznie dziękujemy także uczniom, którzy pod kierunkiem księdza Marcina Puchałki przygotowali, wyreżyserowane przez siebie, przedstawienie świąteczne. Jego myślą przewodnią był problem przyćmienia tajemnicy Świąt przez współczesny konsumpcjonizm i wszechobecny szał ich popularyzowania. Aktorzy pokazali, kogo - tak naprawdę - pomija się w tym szczególnym czasie. Gratulujemy pomysłu i skłonienia nas do refleksji! Pani Dyrektor Joannie Sobczyk dziękujemy za złożone nam życzenia.

Galeria

1-2.jpg 1-3.jpg 1-4.jpg 1-5.jpg 1-6.jpg 1-7.jpg 1.jpg 2ab.jpg 2c-1.jpg 2c-2.jpg 2ms.jpg 3.jpg 3ag-2.jpg 3ag.jpg 3bg.jpg 3c.jpg sms.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00