Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

TALENTY STALMACHA . Wystawa fotografii Nadii Juchniewicz z klasy 1b

 

W miniony piątek pani dyrektor Krystyna Cieślar-Jarząbek oficjalnie otworzyła wystawę fotografii naszej utalentowanej uczennicy Nadii Juchniewicz z klasy 1b. W bibliotece szkolnej możemy podziwiać piękne zdjęcia wykonane przez Nadię, która pasjonuje się fotografią już od trzeciej klasy szkoły podstawowej. Nadia została zachęcona do fotografowania przez swojego wujka, który podarował jej pierwszy aparat fotograficzny, ucząc ją tajników fotografii. Podczas spotkania Nadia opowiedziała nam o swojej pasji fotograficznej, odpowiadając na liczne pytania.

Tak pięknie Nadia mówi o swojej pasji: „W fotografowaniu najbardziej lubię to, że można pokazać różne rzeczy z różnych perspektyw, chcąc tym samym zmusić odbiorcę zdjęcia do innego spojrzenia na rzecz fotografowaną. Drugą rzeczą, którą także lubię, jest fakt, że dzięki zdjęciom jesteśmy w stanie uwiecznić jakiś moment i po latach do niego wrócić. Nasza pamięć, niestety, nie jest aż tak doskonała i często wiele ze wspomnień lub ich okoliczności zapominamy. Zdjęcia to zmieniają i możemy wracać w dowolnym momencie do wspomnień, ale też pokazywać rzeczy, które już nie istnieją lub nie są już aktualne”.

Jednak fotografia to nie jedyny talent Nadii, gdyż do jej zainteresowań należą również: śpiew, malowanie, pieczenie ciast, aktorstwo i recytacja. Chętnie zgłębia również tajniki psychologii, filozofii i prawa.

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć wystawy.

Osoby chcące zaprezentować swoje pasje na forum szkoły, prosimy o zgłaszanie się do inicjatorki „Talentów Stalmacha”, p. Agnieszki Żygadło.

 

Galeria

wystawa-fotografii-nadia-plakat-1.jpg 44.jpg 54.jpg 35.jpg 14.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00