Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

TALENTY STALMACHA

 

 

            Przedstawiamy pasję uczennicy naszej szkoły Ani Brzyskiej z klasy 1ab, jaką jest niezwykle piękny,  a zarazem wymagający sport, a więc gimnastyka artystyczna oraz taniec. Jak sama Ania mówi, taniec jest jej pasją od zawsze, a jej przygoda zaczęła się od baletu, lecz z powodu problemów zdrowotnych, musiała niestety z niego zrezygnować. Ania w dużej mierze jest samoukiem, a przygodę z gimnastyką artystyczną rozpoczęła w 2020 roku, gdy nagle stwierdziła, że chciałaby spróbować czegoś nowego. Na co dzień Ania trenuje w Akademii Esprit w Ustroniu. Wkłada w swoje hobby mnóstwo pracy, bo wie, że samodyscyplina w tym sporcie jest bardzo ważna.

            „Gdy  tańczę, czuję wyzwolenie, mogę wtedy wyrazić, co czuję. Bardzo lubię to, co robię i sprawia mi to ogromną radość”. Tak pięknie Ania mówi o swojej pasji.

            Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją pasją. Gratulujemy talentu i życzymy wielu sukcesów! Nadal zapraszamy również innych uczniów naszej szkoły do podzielenia się z nami swoimi zdolnościami i pasjami. Zgłoszenia należy kierować za pośrednictwem dziennika do pomysłodawczyni, pani Agnieszki Żygadło

Galeria

ania-1.jpg ania-2.jpg ania-3.jpg ania-4.jpg ania-5.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00