Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Szkoły pełne talentów

 

Wesprzyj naszą szkołę i dołącz do II edycji akcji Szkoły pełne talentów!
Jak to działa? Robiąc zakupy w Lidlu, odbieraj Talenciaki, minimalna wartość zakupów to 50 złotych. Pamiętaj, kup przynajmniej jedno warzywo lub jeden owoc. Przekaż Talenciaki naszej szkole, a my wymienimy je na SUPER NAGRODY! WAŻNE! Akcja trwa od 01.09.2023 r. (początek wydawania Talenciaków w sklepach) do 05.11.2023 r. (koniec wydawania Talenciaków). Talenciaki można aktywować na stronie www.lidl.pl/szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując kod QR i przypisać je do naszej zarejestrowanej szkoły. Talenciaki można przekazać również w formie tradycyjnej, wrzucając kupony do pudełek znajdujących się w szkole. Zebrane kupony szkoła będzie mogła wymienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Bardzo prosimy o wsparcie naszej szkoły w akcji, a możemy to wszyscy zrobić nawet podczas tak prozaicznych zajęć, jak codzienne zakupy!

Galeria

talenciaki.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00