Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Szczypiorniści Mistrzami Powiatu!

 
16 marca 2023 w Cieszynie odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna wygrała swoje dwa spotkania, zdobywając mistrzostwo powiatu. Drugie miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie, a trzecie Zespół Szkół Budowlanych w Cieszynie. Trenerem naszej drużyny jest Piotr Bejnar.
Skład drużyny: Maksymilian Chłopecki, Wojciech Chmura, Krzysztof Markuzel, Przemysław Polok, Patryk Szturc, Piotr Szturc, Jakub Wapienik, Patryk Wolny, Kacper Juroszek, Bartosz Pilch, Piotr Puzoń, Mikołaj Szarzec, Igor Śleziak, Dawid Urbaczka, Oskar Florczak, Mikołaj Gwóźdź.

Galeria

pilka-reczna-powiat-licealiada2-10.jpg pilka-reczna-powiat-licealiada-10.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00