Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Stalmach współpracuje z nową uczelnią

 Nasza szkoła podpisała kolejną umowę partnerską z uczelnią wyższą. Współpracujemy już
z Akademią Wychowania Fizycznego w Katowicach, Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej, a teraz będziemy współpracować z Akademią WSB w Cieszynie.

Pani Dyrektor Szkoły Krystyna Cieślar-Jarząbek oraz pani Rektor Akademii  Edyta Nowak-Żółty podpisały uroczyście porozumienie o współpracy w dniu 10.11.2022. Współpraca będzie obejmowała m.in. udział naszych uczniów w zajęciach z pracownikami naukowymi Akademii, wyjazdy na warsztaty, wykłady oraz szkolenia dla nauczycieli naszej placówki.

Pani Rektor Edyta Nowak-Żółty spotkała się również w tym dniu z uczniami i przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia, odpowiadające na kluczowe pytanie, czym jest sukces i co tak naprawdę ma na niego wpływ. Wspólnie z młodzieżą  dokonała analizy składowych sukcesu – wpływu genów, inteligencji czy wytrwałości, a na koniec przedstawiła „matematyczny wzór” na sukces.

Galeria

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00