Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

SPEKTAKULARNY AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI

 

Dnia 28 kwietnia uczennice klas mistrzostwa sportowego o profilu koszykarskim miały okazję reprezentować naszą szkolę w finale wojewódzkim licealiady. W pierwszym meczu koszykarki spotkały się z drużyną z Sosnowca. Rywalizacja zakończyła się dogrywką z wynikiem 36:34 dla wiślanek. W drugim starciu natomiast nasza drużyna pokonała zespół z Rybnika ponad dwudziestoma punktami, osiągając wynik 43:17. Po rozegraniu dwóch emocjonujących spotkań koszykarki awansowały do Mistrzostw Polski, dołączając tym samym do 16 najlepszych zespołów w kraju!

 

Szkołę reprezentowały: Elżbieta Podżorska, Liliana Arsenicz, Agata Martynek, Alicja Mojeścik, Marcelina Żyrek, Kasia Dziendziel, Karolina Cieślar, Oliwia Zelek, Paulina Kowalska, Maja Gańczarczyk-Dec, Marta Grabska, Julia Rubysz oraz Wiktoria Chlubicka pod czujnym okiem trenera Zbigniewa Duszy.

Galeria

druzyna-koszykarek.jpeg koszykarki-2.jpeg koszykarki-3.jpeg koszykarki-4.jpeg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00