Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Rozpoczęcie roku szkolnego


W dniu 4 września 2023, podczas uroczystej ceremonii rozpoczęcia roku szkolnego, powitaliśmy nowych uczniów naszej szkoły w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy 2 sms, którzy po krótkim powitaniu przekazali głos przedstawicielom samorządu uczniowskiego oraz pani Dyrektor Krystynie Cieślar-Jarząbek. Pierwszoklasiści aż pięciu klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie otrzymali legitymacje szkolne z rąk wychowawców i Dyrektora Liceum, po czym udali się do swoich sal. Natomiast młodzież starszych klas spotkała się ze swoimi wychowawcami w budynku naszej szkoły. Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego, a Dyrekcji i Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie dziękujemy za udostępnienie pięknej sali głównej.

Galeria

137.jpg 235.jpg 334.jpg 432.jpg 523.jpg 618.jpg 717.jpg 811.jpg 910.jpg 107.jpg 117.jpg 128.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00