Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Rok szkolny czas zacząć!

 

 

            Po zasłużonym odpoczynku, społeczność naszego Liceum spotkała się w dniu 1 września w wiślańskim amfiteatrze, by inaugurować rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor Joanna Sobczyk szczególnie serdecznie powitała w naszym gronie pierwszoklasistów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Gratulacjami i oklaskami nagrodziliśmy cztery koszykarki, które zdobyły srebrny medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Koszykówce 3x3 do lat 15. Skład drużyny tworzyły: Sandra Hracka i Agata Martynek z kl. 1MS oraz Karolina Kiraga i Elżbieta Podżorska z kl. 2MS.

            W trakcie akademii, prowadzonej przez klasę 2c, gościliśmy również naszego tegorocznego absolwenta Roberta Gomolę, który zaprezentował nam swoją pasję - Freestyle. Zapraszamy również innych uczniów naszej szkoły do podzielenia się z nami swoimi zdolnościami i pasjami. Zgłoszenia należy kierować za pośrednictwem dziennika do pomysłodawczyni, pani Agnieszki Żygadło. Przypominamy także o konkursie fotograficznym na najpiękniejsze zdjęcie z wakacji. Temat przewodni to „Wakacyjny pejzaż”. Zachęcamy do zaprezentowania ciekawych ujęć miejsc, które odwiedziliście. Zdjęcia należy przesyłać na adres: lowislastalmach@gmail.com

            Dziękujemy Wiślańskiemu Centrum Kultury za możliwość zorganizowania akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w amfiteatrze.

Galeria

1.jpg 2.jpg 3.jpg robert-1.jpg robert-2.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00