Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Pożegnanie tegorocznych absolwentów


W piątek 28 kwietnia 2023 w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle nasi tegoroczni absolwenci, w uroczystej oprawie, otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. W imieniu całej społeczności szkolnej uczniów klas czwartych pożegnała Dyrektor Liceum, pani Krystyna Cieślar-Jarząbek. W uznaniu za szczególne wyniki w nauce oraz wzorcową postawę wpisem do „Złotej Księgi” uhonorowani zostali: Samuel Rabin, Aleksandra Cieślar, Łucja Bury, Łukasz Brodnicki i Daria Cupiał – wszyscy z kl. 4a. Samuel otrzymał również nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców naszego liceum dla absolwenta z najwyższą średnią. Złoty Indeks Akademii WSB otrzymał uczeń kl. 4a - Mateusz Pliszczyński.
Po oficjalnej części uroczystości wyświetlono film podsumowujący czteroletnią obecność klas czwartych w murach Stalmacha. W tym roku, poza tradycyjnymi „Stalmachami” na wesoło, rozdano statuetki w kategoriach „Stalmachów” bezkonkurencyjnych - dla absolwentów, którzy w swoich pasjach byli bezkonkurencyjnymi faworytami. Nowością był również „Stalmach Wychowawcy”, przyznany wychowawcom klas czwartych. Nie zabrakło również akcentów muzycznych. W pierwszej części uroczystości Piotr Gawlas, uczeń kl. 4c zagrał na fortepianie utwór Leonarda Cohena „Hallelujah”. Następnie Bartek Cieślar z kl. 1sms zaśpiewał utwór Korteza „Hej, Wy”. Bartkowi towarzyszył Franek Czernin z kl. 3sms. Uroczystość prowadzona była przez Kasię Juroszek i Bartka Kielara – uczniów kl. 3ab.
Program pożegnania absolwentów został przygotowany przez p. Alicję Pylypenko-Czepczor i klasę 3ab przy współpracy z p. Marcinem Pudalikiem i klasą 3sms. Maturzystom jeszcze raz życzymy powodzenia w dorosłym życiu!

Galeria

120.jpg 103.jpg 93.jpg 83.jpg 75.jpg 59.jpg 415.jpg 317.jpg 218.jpg 193.jpg 172.jpg 163.jpg 153.jpg 124.jpg 112.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00