Wysoki kontrast
Mapa strony
Czcionka mała
Czcionka normalna
Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej

Otrzęsiny pierwszaków i Dzień Chłopaka


W dniu 30 września nasza szkoła obchodziła Dzień Chłopaka oraz otrzęsiny klas pierwszych. Imprezę zorganizował samorząd uczniowski. Koleżanki z 2bg zorganizowały konkursy dla męskiej części naszej szkolnej społeczności, a koleżanki i koledzy z 2ag rzucili wyzwanie klasom pierwszym w formie konkursów, które sprawdzały wiele umiejętności, od wiedzy ogólnej poprzez zgranie zespołowe, a nawet umiejętności wokalne. Nad wszystkim czuwała pani Joanna Bogusławska, opiekun samorządu. Wszyscy świetnie się bawili, mimo deszczowej pogody, gdyż impreza odbyła się w amfiteatrze, w ramach współpracy naszej szkoły z Wiślańskim Centrum Kultury.

Galeria

jury.jpg klasa-1ab-biol-chem-i-humanistyczna-2.jpg klasa-1ab-biol-chem-i-humanistyczna.jpg klasa-mistrzostwa-sportowego-1.jpg klasa-mistrzostwa-sportowego-2.jpg klasa-mistrzostwa-sportowego-3.jpg klasa-mistrzostwa-sportowego-4.jpg klasa-sportowa-1c-1.jpg klasa-sportowa-1c-2.jpg konkurencje-1.jpg konkurencje-klas.jpg widownia-1.jpg widownia-2.jpg widownia-3.jpg widownia-4.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00