Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

 

W naszej szkole od lat w październiku organizowany jest Tydzień Kariery Zawodowej, niestety w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną te działania będą miały inny wymiar.
Zapraszam Was do udziału w Forum Doradztwa Zawodowego oraz do kontaktu z Powiatowym Urzędem Pracy w Cieszynie. Poniżej przesyłam szczegółowe informacje dotyczące oferty uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez instytucje działające w tym zakresie w naszym województwie.


Z uwagi na znaczenie, jakie ma świadome planowanie kariery zawodowej serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach.

 

V Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach we współpracy m.in.  z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach.

 

Planowane przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 19-30 października 2020r.

 

Oferta Metis zachęca do skorzystania z warsztatów oraz konferencji online - szczegóły pod linkiem https://www.metis.pl/content/view/3561/1/

 

Natomiast w Powiatowych Urzędach Pracy zorganizowane zostaną dyżury doradców zawodowych. Odmiennie od poprzednich lat w związku z sytuacja epidemiologiczną w kraju będą to dyżury telefoniczne. Dzięki temu uczniowie i ich rodzice będą mogli skorzystać z porady doradcy zawodowego w wielu miejscach w naszym województwie.

 

Doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie będą dostępni dla Państwa w dniach 19-23 i 26-30 października br. w godzinach od 8.00. do 14.00 pod nr tel:

 

33 8586332 -  Jolanta Krzykwa

33 8586331 -  Fabiola Kłaptocz

33 8586331 -  Anita Hruby-Husar

 

 

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!!

Galeria

otk-2020.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00