Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Komputery dla naszej szkoły w ramach Grantów dla Powiatu Cieszyńskiego.

W ramach projektu pn. "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, organ prowadzący szkoły – starostwo powiatowe w Cieszynie przyznało naszej szkole 6 zestawów komputerowych przeznaczonych do zdalnego nauczania dla uczniów (5 szt.) i nauczycieli (1 szt.).

Wszystkie laptopy zostaną udostępnione wytypowanym uczniom, aby im umożliwić realizację zdalnych zajęć edukacyjnych.

 

Galeria

1.png
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00