Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Kadra Stalmacha w Anglii

W dniach 10-23 lipca 2016 grupa 9 nauczycieli brała udział w szkoleniu, które odbyło się w Exeter w Wielkiej Brytanii, organizowanym przez International Projects Centre. Intensywny kurs języka angielskiego przeprowadzany był na trzech poziomach: „CreativeMethodology”, „Better English for Teachers” oraz „More English for Teachers”.
Oprócz codziennych intensywnych zajęć uczestnicy mieli również możliwość zwiedzić urocze zakątki Devon, Kornwalii i Londynu. W związku z wyjazdem do Anglii już w czerwcu odbył się kurs językowy w Polsce dla nauczycieli biorących udział w projekcie w wymiarze 35 godzin, prowadzony przez p. Zdzisława Ciuka z Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
Głównym celem projektu było stosowanie na zajęciach różnorodnych metod aktywizujących w celu podniesienia efektywności nauczania, a tym samym osiągania lepszych wyników edukacyjnych i na egzaminach zewnętrznych. Kurs daje również możliwość wprowadzania innowacji językowych w postaci zintegrowanego nauczania międzyprzedmiotowego oraz opracowania materiałów do prowadzenia zajęć z różnych przedmiotów w języku angielskim. Efektem szkolenia są przeprowadzane przez nauczycieli lekcje przedmiotowe w języku angielskim lub z jego elementami z wykorzystaniem poznanych metod nauczania CLIL. Podjęte działania przyczynią się z pewnością do promowania wizerunku naszej szkoły jako placówki o wymiarze europejskim.

Galeria

nad-morzem-kopiowanie.jpg niezwyk-e-widoki-w-bostcastle-kopiowanie.jpg the-valley-of-rocks-kopiowanie.jpg w-londynie-kopiowanie.jpg zaj-cia-metod-clil-kopiowanie.jpg dawne-a-nie-rzymskie-w-bath-wpisane-na-list-unesco-kopiowanie.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00