Wysoki kontrast
Mapa strony
Czcionka mała
Czcionka normalna
Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej

Inne kultury w „Stalmachu”

Uczniowie wiślańskiego liceum mieli ostatnio okazję poznać tradycje innych państw i ich kultury. W marcu, jak pamiętamy, był Dzień Św. Patryka. Korytarze wypełniły się wieloma informacjami na temat Irlandii, a w kwietniu natomiast uczniowie naszego liceum poznali Konię - przepiękny region Turcji, a to za sprawą gości z tureckiej szkoły, którzy odwiedzili nasze liceum. Nauczyciele z regionu Konya zaprezentowali swój kraj i przybliżyli uczniom ich bogatą kulturę. My za to pokazaliśmy im cząstkę naszego państwa, zabierając ich do Karkowa, Wieliczki oraz do Oświęcimia.

Galeria

1.jpg dscn4452-kopiowanie.jpg dscn4455-kopiowanie.jpg dscn4456-kopiowanie.jpg dscn4459-kopiowanie.jpg dscn4462-kopiowanie.jpg dscn4466-kopiowanie.jpg dscn4469-kopiowanie.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00