Wysoki kontrast
Mapa strony
Czcionka mała
Czcionka normalna
Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Otwarty LO w Wiśle

Kolorowa chemia, smaki Europy, Milionerzy, gry logiczne, quiz wiedzy ogólnej oraz zajęcia z pierwszej pomocy cieszyły się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów i ósmoklasistów w Liceum Ogólnokształcącym im. Pawła Stalmacha w Wiśle. 30 kwietnia 2019 roku, w trakcie Dnia Otwartego, potencjalni uczniowie naszej szkoły mogli zwiedzić budynek, porozmawiać z obecnymi licealistami, wziąć udział w ciekawych zajęciach oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Naszym uczniom serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie, a wszystkich chętnych zapraszamy do dołączenia do naszego grona już od września. Gimnazjalistom proponujemy profile: ratowniczo-medyczny, dziennikarsko-menadżerski i sportowy. Ósmoklasistów zapraszamy do klas o profilach: biologiczno-chemicznym, humanistycznym i sportowym.

Galeria

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 23.jpg 24.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00