Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

DNI PATRONA I ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

8-10 listopada, by upamiętnić Narodowe Święto Niepodległości i przypomnieć postać patrona naszej szkoły Pawła Stalmacha, zorganizowano szereg wydarzeń. Na każdej długiej przerwie młodzież mogła posłuchać muzyki Chopina (poniedziałek), pieśni legionowych (wtorek) i polskiego rocka o tematyce wolnościowej (środa). Wszystkie klasy ozdobiły drzwi i korytarze szkoły pracami przedstawiającymi wybitne Polki, które zapisały się w naszej historii.

W tym roku w trakcie obchodów Dnia Patrona Szkoły gościliśmy uczniów klasy 8. Szkoły Podstawowej w Bażanowicach. W  środę, po prezentacji przybliżającej sylwetkę Pawła Stalmacha, uczennice z klasy 3bg oprowadziły ich po naszej szkole i przeprowadziły dwa konkursy poprzez platformę kahoot. Na zwycięskie drużyny czekały słodkie nagrody. Ósmoklasiści, wraz z opiekunkami, zaprosili nas do złożenia rewizyty, na którą z niecierpliwością czekamy.

Po wyjeździe naszych gości odbyły się otwarte zawody w kahoot dla uczniów liceum. Walka była zacięta, a dla najlepszych jak zwykle cenne nagrody, w tym obietnica piątki z historii:) Rewanż za rok!

Nad całością obchodów czuwały: p. Beata Mendrek i p. Alicja Pylypenko – Czepczor.

 

Galeria

1.jpg 3.jpg plakat-1.jpg plakat-2.jpg plakat-4.jpg plakat-5.jpg plakat-6.jpg plakat-7.jpg plakat-8.jpg plakat-9.jpg plakat-10.jpg plakat-11.jpg plakat-12.jpg plakat-13.jpg 2.jpg plakat-3.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00