Wysoki kontrast Mapa strony Czcionka mała Czcionka normalna Czcionka duża
Biuletyn Informacji Publicznej
Szukany tekst powinien być długości pomiędzy 3 a 255 znaków
Zamknij wyszukiwarkę"

Chór szkolny świątecznie

Chór szkolny świątecznie
Zapraszamy do wysłuchania dwóch pieśni bożonarodzeniowych, wykonanych przez naszych uczniów pod kierunkiem p. Elżbiety Śliwki, w ramach działalności chóru szkolnego, który od 2009 roku istnieje w naszej szkole. Niestety, pandemia spowodowała znaczną przerwę w naszych próbach i występach oraz wyjazdach do zaprzyjaźnionych placówek. Cieszymy się zatem, że możemy chociaż w formie nagrania zaśpiewać dla Was. Nie byłoby to możliwe bez uprzejmości Dyrekcji oraz Pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Śniegonia w Wiśle, dzięki którym mogliśmy skorzystać z pięknej sali ze sceną, fortepianem i nagłośnieniem. Serdecznie dziękujemy! Jesteśmy również wdzięczni niezawodnemu Pawłowi Porębskiemu z klasy 3ag, który usłużył nam swoim sprzętem oraz nagrał nas i zmontował film. Żałujemy bardzo, że nie wszyscy uczniowie biorący udział w próbach, mogli z nami wystąpić, ze względu na kwarantannę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku bez przeszkód będziemy kolędować już na żywo oraz powrócimy do naszych chórowych wyjazdów.
Uczniowie biorący udział w nagraniu:
Klasa 2ab: Anna Brzyska, Liliana Arsenicz, Kornelia Łacek, Karolina Patyk, Anna Michałek.
Klasa 3a: Julia Haratyk, Natalia Zowada.
Klasa 3ag: Janina Juroszek, Marta Wąsowicz, Wiktoria Chync, Anna Jońca, Piotr Cieślar.
Klasa 3bg: Magdalena Bojko, Zuzanna Marekwica.
Klasa 3c: Paweł Kukuczka, Wojciech Chmura.
Uczniowie, którzy nie mogli wystąpić: Klasa 1ab: Alicja Bujok, Alicja Mojeścik. Klasa 3a: Aleksandra Cieślar, Paulina Cieślar, Samuel Rabin. Klasa 3bg: Agnieszka Michałek.
 
 

Galeria

logo-stalmach-rgb.jpg
Kontakt
Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha w Wiśle
43-460 WISŁA PLAC B.HOFFA 5
sekretariat[at]lo.wisla.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00